قبل از عید که دوره ی کارشناسی جذب رو تموم کردم دیگه فکر نمی‌کردم دلم بخواد بازم دوره ثبت نام کنم

ولی دیروز گفتم حالا یه قیمت بگیرم ضرری نداره که.

دیدم دوره ی لایف کوچینگ سید محمد عرشیانفر دوازده ماهه ست و ماهی صدو هفتاد و یک تومن

دوره ی پاکسازی کوانتومی محمد افلاکی مقدماتیش سیصد و شصت و نه تومن و پیشرفته ش یک میلیون و هشتصد و نه تومن

اونقدر هم به دوره ش ایمان داره که شیش ماه گارانتی گذاشته ،یعنی اگه دوره رو استفاده کردی و نتیجه نگرفتی کل پولت رو بهت بر می‌گردونه.

تا اونجایی هم که توی تبلیغاتش دیدم روی پذیرش مسئولیت و استغفار هفتاد بندی امام علی هم کار میکنن.مثل تکنیک تبسم و

و حالا من موندم برنامه ریزی کنم واسه خرید یکی از این دوره ها که بیشترم دومی مد نظرمه یا همون دوره ای که گذروندم کافیه و با رفتن به یه دوره ی دیگه یه بوم و دو هوا میشم.

وقتی هم فکر میکنم میگم تهش همون پاکسازی و استغفاره دیگه ،اگه بتونم خودم روی این موضوع کار کنم چرا همه ش باید راههای دوره های مختلف رو دنبال کنم .

پ.ن: عاشق صحبتهای دکتر شجاعی درباره ی استغفارم،مثل این بخش از صحبتهاشون که میگن استغفار سلاح است

خیلی از ضعف ها و سستی ها و کژی ها و گرفتاری ها را استغفار برطرف می کند. هیچ چیز بدی نیست که استغفار نتواند خردش بکند و آن را از بین ببرد. مانعی وجود ندارد که استغفار نتواند آن را برطرف کند. عجب سلاح قدرتمند و مبارکی است. در جنگها افراد می روند سنگر می گیرند که تیر به آنها نخورد. گاهی یک دیوار کوچک یا یک تخته که پیدا بکنند در پشت آن پنهان می شوند که تیر به آنها نخورد. اما الان یک سلاح هست که تازه به بازار فروش سلاح آمده و من آن را دیده ام. وقتی که آن را می گیری به سمت دشمن، مثلا بتون را نشان می دهد و دشمن آنطرف بتون است. نیازی نیست که دشمن را با چشم ببینی، زیرا حساسیت گرمایی برای این سلاح کافیست. به راحتی نشان می دهد که در آن طرف کسی دارد راه می رود. می توانی بزنی و بتون را سوراخ کنی و دشمن را در آنطرف بتون متلاشی کنی. یعنی آنطرف بتون و دیوار را دارد می بیند. یعنی دیگر سنگر نمی توانی بگیری. بروی گونی پر از ماسه بگذاری و در پشت آن پنهان شوی. اصلاً کاری با این چیزها ندارد. وقتی که کسی این سلاح را می گیرد به سمت دشمن، این سلاح تمام حرارت بدن دشمن را قشنگ نشان می دهد.

استغفار اینطوری است. استغفار مشکلی نیست که نتواند برطرف بکند. استغفار مثل یک سلاح است. هر چقدر دقیقتر و با توجه تر استغفار کنیم، سلاح استغفار قدرتمندتر شده و موانع بیشتری را می تواند از سر راه بردارد. اگر استغفار سطحی باشد، موانع سطحی را می تواند برطرف بکند. بنابراین، هر چقدر ما روی استغفار کار بکنیم، قدرت و سرعتمان در همه جهات زیادتر می شود.

این صحبتهای استاد شجاعی  برگرفته از سایت منتظران منجی بود(کلیک)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت خرید اینترنتی تاریک Laura خرید کتاب انواع پک هاي ويژه ولنتاين 多美麗 dssfd قصر کدنویسی فنس داستان های من