زمانی که توی بلاگفا بودم شنگول العلمایی بود اهل شیراز که به طرز استادانه ای مفاهیم قرآنی رو به شیوه ی طنز بیان میکرد و ته پست های بلندش هم کلی خندیده بودی و هم کلی مطلب قرآنی یاد گرفته بودی

اون روزها مجرد بودن و بیشتر موضوعاتشون رو با ماجراهای ازدواج پیش می بردن و یادمه خیلی از شخصیت سوسانو و جومونگ استفاده میکردن.

بعد از یه مدت ازدواج کردن و کمتر شد فعالیتشون،اما یه کانال توی تلگرام داشتند که هم مطالب طنز میذاشتن و هم ویس های کوتاه مذهبی.

خلاصه کم کم کانالشون هم حذف شد و بی خبر بودم ازشون تا این که شاید دو سه ماه پیش از وب سوته دلان متوجه شدم توی بیان وب دارند

جالب این که من تاحالا حتی یک کامنت هم برای ایشون نذاشتم و همیشه خاموش خوندمشون:)

الان که باز وبشون رو یافتم گفتم یکی از پستهاشون که مربوط به فال نیک و بد زدن هست رو اینجا بذارم چون بی ربط به روند نوشته های این وب نیست

هرچند حس میکنم قبلا خیلی طنزِ نوشته هاشون بیشتر بود ولی خب هنوز هم نوشته هاشون لبخند به لب میاره:))

فال خوب بزنیم(اینجا)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بورس زرین انتخابات مجلس دهم ساوجبلاغ ،نظرآباد وطالقان نسیمی از بهشت استادیو بازیسازی اسپارک روزمرگی های سعید قاسم زاده Renee ایرانِ من